ukubistu

U Kubistu

Kultové bistro v hlavnom meste sídliace na Grösslingovej 26. Jedlo, víno, káva, všetko servírované s láskou. Výhradne čerstvé suroviny sa menia pod rukami šikovného kuchára na majstrovské dielo. Dajte si k nemu pohárik Vína z dvora…

La Putika

Sieť podnikov La Putika, ku ktorým patrí aj Skupinová Terapia su miestami, kde na Vás vždy dýchne príjemná atmosféra. Perfektný výber pivných špeciálov, skvelá káva, ale aj s vínnou kartou sa vedia vyhrať.

laputika
cicmany

Kaštieľ Čičmany

Jedna z najkrajších dediniek na Slovensku sa pýši krásnym, zrekonštruovaným kaštieľom s luxusným ubytovaním a výbornou kuchyňou. K tej neodmysliteľne patrí aj dobré víno. Hádajte ktoré? No predsa Víno z dvora!

Café Sládkovič

Patrí k najkrajším kaviarňam nielen v Trenčíne, ale na celom Slovensku. Za atmosférou tejto kaviarničky s nádychom velikána Andreja Sládkoviča sa ľudia vyberajú z celého okolia. Fantastická kávička, domáce dezerty a samozrejme Víno z dvora.

cafesladkovic
caferepublika

Café Republika

Aj Žilina má ikonickú kaviareň. Kaviareň so skutočným nádychom 30.tych rokov prvej republiky Československej, to je Café Republika na v uličke pri Mariánskom námestí. Vždy perfektné cappuccino, či espresso, večne usmiaty personál a pohárik Vína z dvora.

Kaviareň Lúčky

V Nitrianskych Hrnčiarovciach by ste veru takýto podnik nečakali. Nádherná kaviareň, chutný snack, perfektná kávička a dokonalá vínna karta. Nitrania tíško závidia, ale radi si spravia zachádzku na kávu a pohár vína. Teší nás, že aj Víno z dvora si sem našlo cestu.

lucky
kuriabeckov

Kúria Beckov

Beckov, krásna obec s ešte krajším hradom, ktorý v stredoveku hral najvýznamnejšiu úlohu na Slovensku. Priamo pod ním sa nachádza Kúria, penzión s vynikajúcou reštauráciou. Je obrovskou cťou pre Víno z dvora, že aj tu si viete dať pohárik nášho vínka.