Z najlepšieho súdka Víno z dvora

Poznáte to, prídete k vinárovi na degustáciu a na záver Vás v pivničke vždy prekvapí nejakým bombónikom z toho najlepšieho súdka. Presne také su naše vínka z rovnomennej edície. Prekrásne vína nafľašované z toho najlepšieho súdka stojaceho a ukrývaného v zadu v pivničke. Angličania by povedali „best of the best“.

Pinot noir z najlepšieho súdka

ročník: 2018

druh vína: suché

pôvod: Nitrianska vinohradnícka oblasť, Čajkov

popis: Vôňa sladučkých malín a višní, k tomu sa postupne pridávajú exotické tóny korenia a santálového dreva. V chuti badať jemnú textúru tanínu s potenciálom zrieť do sladkovocných tónov, šťavnatú kyselinku a všadeprítomnú ovocnosť.

Neronet z najlepšieho súdka

ročník: 2019

druh vína: suché

pôvod: Nitrianska vinohradnícka oblasť, Rybník

popis: Exkluzívny Neronet v plnej kráse. Odroda, s ktorou sa už takmer nestretnete dokáže pri precíznej práci vo vinohrade a v pivnici ponúknuť dokonalý zážitok. Presne taký nájdete v tejto edícii Z najlepšieho súdka. Hlboké a tmavé, doslova plné lesného ovocia a roztopenej horkej čokolády.

Z najlepšieho súdka Alibernet

ročník: 2019

druh vína: suché

pôvod: Nitrianska vinohradnícka oblasť, Rybník

popis: Fúha, toto je hlboké a temné víno, takmer čierna farba. Vo vôni divné, mohutné a nesmierne plné. Ostružiny, makovo-višňový koláča korenie. Prekrásny, zdravý a pevný tanín, ktorý podrží víno v kráse ešte roky rokúce…

Z najlepšieho súdka Dunaj

ročník: 2018

druh vína: suché

pôvod: Nitrianska vinohradnícka oblasť, Čajkov

popis: Tak mohutné, až nás donútili zmeniť etiketu. Toto víno malo viac než 17% alkoholu, ale naše zákony viac ako 15% nepoznajú. Tmavočervená farba. Krásna, hlboká vôňa dokonale vyzretého čierneho bobuľového ovocia. Chuť je plná a bohatá, sladké černice, čučoriedky a čierne maliny sa prelínajú aj do dlhočiznej a výraznej dochuti.